Lagrate.
d

SOMOS LAGRATE

¡Trabajemos juntos!

Image Alt

Lagrate

It И Программирование Подборка Книг Литрес

Read more about книги для програмістів here.

Це книга-огляд усього світу програмування і сучасних технологій, які в ньому використовуються. Девід Холмс (David Holmes) – директор компанії DLTeCH Pty Ltd, що розташована в Брісбені, Австралія. Він спеціалізується на синхронізації та спільній роботі та є учасником експертної групи JSR-166, що розробляла нові засоби спільної роботи. Він також є співавтором оновлення специфікації Real-Time для Java та останні роки працює над реалізацією цієї специфікації. Розробка, тестування та налагодження багатопоточних програм досі може бути дуже складним, оскільки вони, начебто працюють, але часто зазнають збоїв при високому навантаженні в реальному середовищі.

Ерік ван Веенендааліс (Erik van Veenendaalis) – генеральний директор Фонду TMMi, провідний незалежний міжнародний консультант з тестування та тренер. Кожна підкатегорія IT-індустрії заслуговує на пильну увагу, оскільки несе в собі багато цікавої та захоплюючої інформації. Цікава книга про корисний інструмент, тому що користуватися системою контролю версій потрібно всім. Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров’я. Кэтрин Кокс-Будей (Katherine Cox-Buday) – компьютерный специалист, сейчас работает в DigitalOcean. Дейв Ренсін (Dave Rensin) – директор з SRE в Google, колишній автор видавництва O’Reilly та серійний підприємець.

Із цього посібника початківець дізнається все про розмітку HTML і створення ефектів, переходів і анімацій із допомогою CSS. Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту, реклами і для аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в рекламі і аналітиці. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, ви погоджуєтеся на використання всіх файлів cookie.

І під час кожного наступного повного перечитування книги, айтішник буде знаходити для себе нову корисну інформацію, яка здавалася неактуальною під час першого знайомства з «Досконалим кодом». У багатьох програмістів знання не систематизовані й не комплексні, тобто якісь аспекти програмування вони знають досконало, а з якимись у них виникають непорозуміння. Для того, щоб розібратися з усіма тонкощами й незрозумілими моментами, ця іт книга підходить ідеально. «Дизайн на HTML і CSS для будь-яких пристроїв» Бена Фрейна – третє видання цієї цікавої книги вийшло у 2022 році.

it книги

Бен Форта (Ben Forta) – старший директор Adobe з освітніх ініціатив і має три десятиліття досвіду роботи в комп’ютерній індустрії у сфері розробки продуктів, підтримки, навчання та маркетингу продуктів. Має значний досвід у проектуванні та розробці баз даних, реалізував бази даних для кількох дуже успішних комерційних програм і веб-сайтів, а також є постійним лектором і колумністом з розробки додатків та Інтернет-технологій. Даніель Корреа (Daniel Correa) – дослідник та розробник програмного забезпечення. Має ступінь доктора філософії з комп’ютерних наук, зараз є професором в Університеті EAFIT в Колумбії. Він зацікавлений у програмних архітектурах, фреймворках (таких як Laravel, Django, Nest, Express, Vue, React, Angular та багато інших), веб-розробці та чистому коді.

Додатково, книга включає в себе вправи в кінці кожної глави для подальшого зміцнення, розуміння і застосування матеріалу. Якщо ви широко використовуєте JavaScript для створення інтерактивних та швидкодіючих веб-додатків, то ймовірно ви стикаєтеся з проблемою швидкодії та підвищення продуктивності програм. Python Crash Course – книга, яка допоможе швидко та грунтовно опанувати основи Python, що дозволить писати програми, вирішувати завдання та створювати функціонуючі додатки за мінімальний час.

Найбільш відомий як автор MINIX, безкоштовної Unix-подібної операційної системи для навчання, а також як автор підручників з інформатики. З 2004 року він керує Electoral-vote.com, веб-сайтом, присвяченим аналізу даних опитувань під час федеральних виборів у Сполучених Штатах. How Linux Works – книга, що дозволяє ознайомитись з усіма тонкощами роботи Linux, від того як працює ядро до користувацького простору. Перша – вступна, дає загальне поняття про систему та практичний досвід з деякими інструментами, що будуть вам корисні протягом усього користування Linux.

JavaScript – найпоширеніша мова програмування для веб-мережі, оскільки переважна більшість сайтів її використовує, а всі сучасні веб-браузери містять інтерпретатори JavaScript. Завдяки Node.js, що зробив можливим програмування на JavaScript і за межами веб-браузерів, ця мова на сьогодні є найбільш використовуваною мовою програмування серед розробників програмного забезпечення. Ерік Маттес (Eric Matthes) – був шкільним учителем природничих наук, математики та програмування, а зараз штатний письменник, що живе на Алясці. Він пише програми з п’яти років та є автором Python Flash Cards, також виданого No Starch Press. Книга базується на власному 15-річному досвіді автора у вирішенні проблем за допомогою ШІ, а також на опублікованому досвіді лідерів галузі.

«Smashing UX Design» Jesmond Allen, James Chudley – це посібник для освоєння дизайну досвіду користувача (UX). Автори роблять огляд UX дизайну, орієнтованого на користувача, та розглядають sixteen найпопулярніших інструментів та методів дизайну, дослідження UX для різних вебпроєктів. У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм. Приклади в книзі написані на C#, але вони будуть корисними для тих, хто використовує статично типізовані мови, такі як Java або C++. Книга складається з 11 розділів, що можуть вивчатись відокремлено один від одного та у яких викладаються корисні практики, надаються конкретні поради, розглядаються важливі нюанси платформи Java та наводяться оновлені приклади коду. Вичерпні описи та пояснення до кожного пункту дозволяють зрозуміти, що робити, чого не робити та чому.

Завдяки цьому довіднику ви навчитесь обирати найкращі методи проєктування тестових кейсів, знаходити дефекти у програмному забезпеченні за меншу кількість часу і з меншими ресурсами, а також розробляти оптимальні стратегії, які допоможуть зменшити ризик виникнення серйозних помилок. У книзі детально описано два методи тестування методом «білої скриньки», сім – методом «чорної скриньки», та основна увага зосереджена на виборі оптимального кейсу, який допоможе швидко та точно вирішити поставлені завдання. Разом з тим, автор наводить безліч прикладів тест-кейсів на всі випадки життя, які допомагають повністю зрозуміти практичне застосування цих методів. Книга написана з метою допомогти тестувальникам, менеджерам з контролю якості, розробникам, менеджерам розробки, власникам продукту та будь-якій іншій зацікавленій стороні в ефективному тестуванні на agile проєктах, щоб надавати програмне забезпечення, яке їх клієнти потребують.

it книги

Є автором та викладачем навчальних курсів з системного програмування в середовищі Linux/UNIX та суміжних областей, що базуються на багатьох роках навчання та програмування, а також на довгостроковому і тісному спілкуванні з API UNIX та Linux. Kali Linux Penetration Testing Bible – це практичний і методичний посібник із тестування на проникнення за допомогою Kali, дистрибутиву Linux, що використовується професіоналами в області кібербезпеки по всьому світу. Книга описує все, що потрібно знати про інструменти та техніки, які використовують хакери, для отримання доступ до систем, схожих на ваші, відтак дасть змогу встановлювати надійний захист для своїх віртуальних активів. Прочитавши цю книгу ви отримаєте глибоке розуміння дизайну React, знання для створення багатофункціональних й динамічних клієнтів веб-застосунків та сховища даних за допомогою React, навчитесь отримувати дані за допомогою REST та GraphQL, а також тестувати свої проекти на React.

Тім Пайерлз (Tim Peierls) – має різноманітний досвід роботи в таких сферах, як BoxPop.biz, записи звуку та театр. Він також є основним членом експертної групи Java Community Process JSR 166 та брав участь у численних інших експертних групах JCP. Кайл Сімпсон (Kyle Simpson) є проповідником відкритого Інтернету з Остіна, Техас, який захоплюється всім, що стосується JavaScript. Він є автором, тренером семінарів, технічним доповідачем і учасником/ведучим OSS.

«Game engine architecture» Jason Gregory – цікава книга про гральний двигун. У ній є теорія і практика розробки програмного забезпечення грального двигуна. У цьому підручнику детально описано широкий спектр технологій і методів, які використовують ігрові студії AAA, а також проілюстрована їхня роль у справжньому індустріальному ігровому двигуні.

Після вивчення в перших розділах теоретичних основ, буде показано, як взломати зовнішній (чужий) додаток. Ви познайомитеся з основними інструментами, які хакери використовують для взлому додатків, дізнаєтеся, як внестися в готовий додаток (буде показано, як взяти і додати додатковий код до вже готового APK-файлу), як використовувати стандартний інструмент – відладчик для взлому додатку. Оскільки ця книга присвячена не тільки взлому, але і захисту, кілька розділів присвячено офускації і різним методам захисту коду. Буде показано, як декомпілювати додаток і внести свій власний код у APK-файл. Ви також дізнаєтеся, як захистити свій код від хакерів, щоб його було складніше декомпілювати і внести зовнішній код.

Посібники та довідники навчать вас розбиратися в аналітиці Google, розкажуть про секрети search engine optimization та інші методи просування. Ви також дізнаєтеся про види сайтів і який з них найпростіше створити новачкові, познайомитеся з усіма особливостями таких конструкторів, як WordPress та Tilda. ІТ-книга мотивує учнів здобувати нові знання і вчить їх, як застосовувати здобуті навички в різних ситуаціях. Стосунки між вчителем та учнем стають більш довірливими, а навчальний процес – захопливим та ефективним.

  • Адам Фрімен (Adam Freeman) – досвідчений ІТ-фахівець, який обіймав керівні посади в ряді компаній, останнім часом працював технічним та операційним директором глобального банку.
  • Серія книг «You don’t Know JS» дозволить отримати глибоке розуміння JavaScript, включаючи складні частини мови, яких часто уникають навіть досвідчені програмісти.
  • Четверте видання, оновлене для забезпечення ефективнішого навчання та містить нову інформацію про найкращі практики й вдосконалену структуру тем, для вашого інструментарію розробника.
  • Буде показано, як декомпілювати додаток і внести свій власний код у APK-файл.
  • Трент визнаний одним із провідних світових експертів у сфері кібербезпеки та автоматизації інфраструктури.

Ця книга створена з метою допомогти початківцям і майбутнім розробникам PHP вивчити нові функції, додані до версії PHP eight, і показати, наскільки легкою, гнучкою та потужною може бути розробка нових веб-сайтів і програм. Автори розкривають усі основні поняття PHP, такі як типи даних, функції, регулярні вирази, обробка і перевірка форм, сеанси, файли cookie й фільтри, надають основну інформацію про ООП, його класи та об’єкти, демонструючи все на багатьох прикладах. Також ви дізнаєтесь про те, як використовувати бази даних MySQL, чому та як використовувати фреймворки, на прикладі Symfony та Laravel. Книга найкраще підійде веб-розробникам або програмістам, які хочуть вивчити Laravel, проте досвідчені розробники фреймворку також можуть переглянути попередні концепції та вивчити нові стратегії написання чистого коду. PHP and MySQL Web Development навчить вас, як за допомогою технологій з відкритим кодом, створювати інтерактивні веб-програми, від найпростішої форми замовлення до складних безпечних веб-програм. React Native – один з популярних фреймворків для мобільної розробки, що пропонує спосіб розробки додатків як для iOS, так і для Android одночасно.

it книги

Сатедж Кумар Саху (Satej Kumar Sahu) працює на посаді старшого архітектора програмного забезпечення в Boeing. Він вважає, що кожен з нас має можливість зробити цей світ кращим за допомогою технологій та обдуманого прийняття рішень. Гуннар Енгебрет (Gunnard Engebreth) – почав програмувати в eleven років і швидко пристосувався до швидкозмінюючогося технологічного світу. Займався у сфері ansi/demo, Visual Basic, а коли WWW з’явився в Атланті, швидко приєднався до гонки за веб-ресурсами. Завдяки розмаїттю вмінь у HTML, PERL та Linux, у 20 років отримав повноцінну посаду системного адміністратора у Activegrams/Silverpop. Протягом кар’єри переїздив по ІТ промислу від SAN/NAS зберігання в IBM до спеціальних сайтів WordPress для маркетингових компаній, але одне залишилося незмінним – пристрасть до навчання і вирішення проблем.

Обліковий запис (або записи) рівня “Стандарт” можна підвищити до рівня “Преміум”, доплативши різницю. Ідеї та рішення, описані в посібнику, допоможуть спеціалісту витрачати менше часу на роботу і виконувати її більш ефективно. Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

У першому випадку ви зможете познайомитися з найпростішими поняттями, дізнатися, що чекає на навчання і підготуватися до неї. У другому — оновлювати та вдосконалювати знання та навички, щоб залишатися затребуваним професіоналом, завжди бути в курсі нових явищ у своїй спеціальності. У книзі висвітлюється поняття agile тестування та роль тестувальника на прикладах реальної роботи команд різного розміру, демонструється як використовувати квадранти agile тестування, щоб визначити, яке тестування є необхідним, хто повинен його виконувати і які інструменти можуть допомогти.

Зараз Ден працює у сфері програмного забезпечення, раніше був системним адміністратором Linux, викладачем університету, веб-дизайнером і гумористом. Також він пише про технічні/комп’ютерні теми з початку 1990-х років, включаючи Linux, MediaWiki, MacOS і комп’ютерну безпеку. Гас Хаваджа (Gus Khawaja) – експерт у галузі безпеки додатків та тестування на проникнення. Він є консультантом з кібербезпеки в Монреалі, Канада, і має великий досвід роботи з організаціями щодо захисту їх активів від кібератак.

A Practitioner’s Guide to Software Test Design – книга, що на думку багатьох програмістів є найкращою з тест-дизайну та служить настільною допомогою тестувальників, які працюють з проєктами будь-якої складності. Вона написана легкою, простою, доступною мовою та охоплює всі важливі методи розробки тестів. Дороті Грем (Dorothy Graham) – визнаний міжнародний експерт у сфері тестування програмного забезпечення та автоматизації тестування.